| alyyyiiy a întrebat:

Promit funda la primul cel mai bun raspuns :X winking ca tot e weekend vreau sa vad si eu un film ceva cu adolesceti care v-a placut voua muult! multumesc :*:*

6 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

A Cinderella Story Once Upon a Song

| Tudorand a răspuns:

Glee, este serial si este foarte, foarte, foarte bun. Este exact ce cauti.

| teo32 a răspuns:

Dog house este un fel de comedie dar si putin de groazabig grin

| maryy020 a răspuns:

Pai eu iti recomand ''Jennifer-s body". Este un thriller dar mie mi-a placut foarte mult.winking

| AlecsAndra13 a răspuns:

Pretty littles liars :X sau Twilight big grin saau. Tocilarul fermecator. Funda?puppy dog eyes`

| Pantelimon a răspuns:

American Pie 5 si 6. Garantez ca nu vei regreta!