| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi un film care v-a placut... orice:). Si daca vreti si puteti dati si un vot la Lazar Beatrice aici http://www.dreamdance.ro/concurs. E pentru o prietena:). Multumesc muult de tot...Si dat funda pentru filmul care imi va placea promit :D:*

Răspuns Câştigător
| CudiDaKid a răspuns:

A walk to remember. e cel mai tare film pe care l-am vazut... aa si "nebuni si frumosi" si ala mi-a placutbig grin

6 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

Inception, cu siguranta iti va placea

| Printzess a răspuns:

Pai :

Never back down
10 thing i hate about you
Aqua marinelove struck
Remember me
The house bunny

sper ca te.am ajutat:*

| Isabellaღ a răspuns:

Cu placere kid happy

| CudiDaKid a răspuns:

Multumesc pentru fundita blushing :*

| adrianajollie a răspuns:

Mellisa p.
fundabatting eyelashes?

| inceputulsfarsitului a răspuns:

Buna!
am dat votul
Filme: Honey, Titanic, August Rush, The Last Song, Sweet November, The Notebook, Dear John, Step up, Love and Dance, Another Cinderella Story, ps i love you, Love and Other Drugs, just like heaven(am plans la el), The Twilight Saga: Eclipse, The Proposal, Gone with the Wind, etc.winking
vizioneazale pe astea.winkingwinking
Paa~!