| StayChill a întrebat:

Pufosilor! Ce mai faceti? Ma puteti ajuta?
Vreau sa vad "Mica Sirena" in romana, dar nu mai vreau copilaria lui ariel ca e enervanta.Ma ajutati?
Logic, dau funda!

9 răspunsuri:
| thefighter1 a răspuns:

"Pufosilor" laughing)))

| StayChill explică (pentru thefighter1):

Zi mersi ca nu zis prietenasi laughing

| StayChill explică (pentru Theaxniz):

Danii22,tu mi-ai dat tot copilaria lui ariel...scuze,dar nu iti pot clasifica raspunsul ca fiind castigator...sad

| Theaxniz a răspuns (pentru StayChill):

Da eu nu ti-am dat nici o ariel ma uit la raspunsurile mele si nu gasesc ca ti-am raspuns tie poate ma confuzi

| StayChill explică (pentru Theaxniz):

Nu incepe si tu cu ''nu am raspuns, nu am facut''
vrei sa iti dovedesc?
asta mi-ai zis acum 5 minute:Uite un link:http://www.trilulilu.ro/......ney-rep.ok sa speram

| Theaxniz a răspuns (pentru StayChill):

Da asta ti-am trimis-o cu mica sirena recunosc da tu ai zis ca ti-am trimis ariel ca ma cac pe ea funda ca n-am nevoie da te-am ajutat da no n-are rost sa comentez ma abtin

| aNNoN a răspuns:

Vrei sal ezi online sau sa il descarci?

| StayChill explică (pentru aNNoN):

Sa il vad online, am ramas cu putina memorie laughing