| StayChill a întrebat:

Sall pufosilor! Ma puteti ajuta?
Mie imi place (de cam 2 saptamani) sa ma uit la desene animate disney, dar nu cele de genul "Mickey Mouse" sau "Duffy Duck".Imi puteti da niste lunk-uri unde pot vedea desene animate Disney Pixar cu subtitrare in romana? Cred ca stiti deja dar totusi o mai spunbig grinau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| deeablonda23 a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/ eu aici vedeam nini. Nu are subtitrare dar este dublat in romana. Fundita? Sper ca te-am ajutat.

| StayChill explică (pentru deeablonda23):

Sunt perfecte! Multumesc mult!

1 răspuns: