| FantassyyN a întrebat:

Puteti sa imi amintiti ce s-a intamplat cu Kakashi dupa ce Naruto si Sakura au venit de la antrenamentele lor cu jiraya si tsunade. Adica ei trei au format din nou echipa 7 si apoi de ce pe kakashi l-a inlocuit yamato ca nu imi amintesc. Please ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ggghhghgh a răspuns:

Mokuton îi permite lui Yamato să suprime influența unei bestii cu coadă asupra unei gazde. Acesta este principalul motiv pentru care a fost luat în Echipa 7, fiind cel care poate sa îl oprească pe Naruto dacă demonul cu nouă-cozi din el scapă de sub control.
Funda?

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

Yamato aduce un nou coleg in echipa lui Naruto, pe Sai. Iar yamato are rolul de a-l controla pe 9 cozi, trebuie sa te uiti in continuare, sa-l vezi pe orochimaru, pe sasuke, pe madara. in cel mai mare zazboi vazut vreodata pe suprafata Terrei, razboiul shinobirolling on the floor