| Buffulete a întrebat:

O intebare la plictiss! Care va place mai mult! La cum arata : Sakura sau Temari sau Yno iar la caracter: Tenten, Tsunade, Hinata, la cum arata:Nejy, Lee sau Kakashi, la caracter : naruto, saskuke sau Jiraya! funda la careva dintre voi

Răspuns Câştigător
| BoboMC a răspuns:

La cum arata Temari la caracter Hinata la cum arata baiat: Neji, la character Jiraya

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoseQueen a răspuns:

Salut!
1)Sakura si Temari!
2)TenTen, Tsunade si Hinata!(toate)
3)Neji!
4)Sasuke...(nici Naruto n-are un caracter mai prejos).

| BoboMC a răspuns:

Orochimaru e baza big grin La fel si itachi!

| Buffulete explică:

Daca era ceva diferit din ce ai spus luai funda!

| 拉维尼亚 a răspuns:

La cum arata Temari, la caracter TenTen, la cum arata Neji, la caracter Naruto

| ღHinataღ a răspuns:

La cum arata imi place de hinata, e dulce si timida, la caracter tsunade, e puternica dar raikage este mai rapid, in episodul 200 nu stiu cat se intampla asta http://www.youtube.com/watch?v=7sSNhOvenWs,(tsunade castiga, raikageul doar a trisat) la cum arata neji(nu nejy)i se potrivesc ochii Byakugan, la caracter naruto(imi place cand o enerveaza pe sakura), si apropo, Ino si nu Yno!

| Hawks a răspuns:

M-am uitat acum cativa ani la Naruto si nu prea mai tin minte cum aratau toti.dar pot sa zic ca Sakura si Hinata

| SakuraXD a răspuns:

Pai:1.sakura 2.nu stiuxD 3. nejy 4. naruto sau sasuke

| ionutzneji a răspuns:

1)Ino
2)Tenten
3)Neji
4)Naruto

| Jachy a răspuns:

O urasc pe temari si pe sakura