| Dienutza1234 a întrebat:

Puteți sa îmi recomandați un anime foarte bun? (in afara de Attack on titan, Tokyo ghoul, Naruto ca le-am vazut)

Răspuns Câştigător
| supremxxxoxo a răspuns:

-Ghost story cu niste copii, mistere, -Ghost Hound mister horror,-Shiki cel mai tare, are horror super mister, Hich sholl DxD sez1, 2,3 este fantastic echi super. si ceva adolescentin mai realistic cu liceu si iubire...RELIFE estee supper... Funda

| Dienutza1234 explică (pentru supremxxxoxo):

Mulțumesc ❤

| supremxxxoxo a răspuns (pentru Dienutza1234):

Cum este? ai vazut vreunul. si iti recomand inca unul pe care l-am terminat astazi! Mayo chiki, este superb, este despre un adolescent care are probleme cu fetele. sora il chinuie in fiecare zi si de cate ori se simte emotionat langa o fata are o reactie ca o alergie, curs sange pe nas,,, este foarte amuzant. merita,