| SandyLascu a întrebat:

Puteti sa imi spuneti care sunt filmele sau serialele ce v-au placut si mi le recomandati? Va rog :*

14 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Eu merg pe filmele psihologice, mi se par cele mai interesante si chiar socante. Incearca: ''The number 23'','''Black Swan'',''Inception''. Ar fi ilegal sa nu-ti placa! laughing, iar in legatura cu serialele, momentan urmaresc Californication, House, Sons of Anarchy si Breaking Bad.

| faramatania a răspuns:

Seriale:Lost,Game Of Thrones,Merlin,Legend Of The Seeker,Arrow,The Walking Dead,True Blood,TVD,PLL, Gossip Girl, Hemlock Grove, Continuum, Orphan Black
Filme:The Factory (2012),Offender (2012),Escape Plan (2013),Cold Comes The Night (2013),The Grandmaster (2013),Rush (2013),47 Ronin (2013),American Hustle (2013),Out Of The Furnace (2013),

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Murder by numbers
Strange games(Jocuri stranii)
City of angels
Sneack eyes
Big mama
Al saselea simt

| Peaches a răspuns:

Devious maids; Suits
din alt gen sunt:Under the dome; Continuum; Defiance;
mie imi plac si Witches of east end; Sleepy Hollow; Once upon a time

| MitroAlex94 a răspuns:

Ca serial iti recomand Jumong si ca filme iti recomand johnny english reborn

| nananaan a răspuns:

The Vampire Diaries
American Horror Story
Pretty Little Liars
The Originals
Gossip Girl

| SandyLascu explică (pentru nananaan):

Am privit si eu Pretty little liars si il ador cred ca este cel mai bun serial

| alexander01 a răspuns:

Deci daca vrei sa te uiti la seriale nu ai cum sa nu incepi cu prison break. 24 este un serial care si el ma fascinat.Niciodata nu iti dai seama ce urmeaza. The vampire diaries. Acum urmaresc The walking dead si Lost.

| SandyLascu explică:

Mersi mult

| SandyLascu explică:

As dori sa spun ca va recomand si eu niste seriale si filme care mi-au placut enorm

| SandyLascu explică:

Spre exemplu:
Pretty little liars
devious maids
the Carrie diarie's
the lying game
Ravenswood
Suburgatory
A princess for christmas
A cinderella story once upon a song
Princess diaries
Princess diaries 2
The princess and the pony
Princess program protection
Another cinderella story

| Kimyy a răspuns:

Seriale:
House M.D.
Chuck
Flashpoint
Arrow
Lie to me

Filme:
Rush
2 Guns
21 Jump Street
Last Vegas
Red
Grudge Match
Grown Ups 1, 2
Mai sunt foarte multe filme interesante dar depinde ce genuri iti plachappy

| andreibadeaUK a răspuns:

Anger Management te va face sa mori de ras o saptamana intreaga. happy

| lulu2908 a răspuns:

Once upon a time - Este un serial ce imbina povestile copilariei noastre. In serial apar actori destul de cunoscuti - pentru mine - si in permanenta actori noi. Povestea are loc in zilele noastre si in trecut. M-a prins serialul abia dupa episodul 4. Eu zic ca merita.