| anonim_4396 a întrebat:

R.I.P Sergiu Nicolaescu -A fost un actor foarte bun al Limbii Romane si as vrea sa vad cam cati Fani are s-au a avut asa ca cine intra sa-mi raspunda la Acest omagiu si ce Parere ati avut despre el ( A fost UN Actor sincer) si nu ca cei din zilele noastre care se prefac ca compun filme si apar la TV intr-un film si gata, Dumnezeu sa-l Ierte
Il vom pastra in sufletele noastre si pe DVD-urile Noastre din dulap si vom avea griga ca SI Copii nostri sa Le vada
Sergiu Nicolaescu 13.04. 1930-3.01.2013

7 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Ahahhahaahhah actor al limbii romane.
Nu mi-a placut ca regizor, ca actor ..merge dar regizor.

| AndraNicoleta a răspuns:

Actor al limbii romane?

A fost un regizor destul de dur si nu prea iubit de multa lume.

Eu personal n-am nicio parere despre el.

Dumnezeu sa-l ierte!

| alle29sweet a răspuns (pentru AndraNicoleta):

Ce ai cu el?

| AndraNicoleta a răspuns (pentru alle29sweet):

Absolut nimic laughing

| WR104 a răspuns:

Odihneasca-se in pace!

| MaskOfSanity a răspuns:

Stafia lui Sergiu Nicolaescu te va detesta pentru cât de rău calci în picioare limba română.

| fetitzabombasexy a răspuns:

Dar unde-i intrebarea? laughing

PS: R.I.P. Sergiu Nicolaescu