| HεεЌεЯε a întrebat:

Sergiu Nicolaescu. Dumnezeu sa-l ierte,un regizor minunat, sa nu mai zic ca si un actor minunat!
Mie unuia imi pare rau ca s-a intamplat asa.

4 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Era bătrân, şi-a trăit viaţa, a avut multe realizări şi împliniri.
Viaţa şi-a spus cuvântul, şi până la urma urmei toţi suntem muritori.
A fost un om minunat.
Asta e... de la o simplă căzătură i s-a tras moartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi avea 82 de ani. Toti murim pana la urma. Dupa parerea mea, a fost cel mai bun regizor roman, si un actor la fel de bun. Sa se odihneasca in pace.

| Iepuretipator a răspuns:

Si mie!

| vlad_2339 a răspuns:

A fost unul dintre putini oameni care si-a castigat traiul si banii prin munca si a fost un actor si regizor 'de categorie grea'. sincer imi pare rau ca a incetat din viata.