| Katherine2111 a întrebat:

Recomandari de filme de dragoste intre un om si o creatura mitologica sau ceva regal? Dau funda

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Frumoasa si bestia. Film, animație, din ce an vei tu.

| ValentinGabi a răspuns:

Creatura nopți

| Inejbrekker a răspuns:

Nu i chiar cu o creatura mitologica, dar am vazut Beastly din 2011 si e destul de ok, personajul principal a fost blestemat si... seamana cu Frumoasa si bestia filmul asta. The covenant din 2006, Blood & Chocolate din 2007 si e filmat in Romania, in The darkest minds din 2018, toti au puteri, Fallen din 2016 se apropie mai mukt de ce ai cerut tu, dar e facut dupa o carte care e mult mai buna si are mai multe volume. Vezi tu ce ti place...

| Genesys2001 a răspuns:

Bună.
Venind vorba de filme care ar avea legătură cu dragostea, ți-aș putea recomanda Un schimb regal, Un prinț de Crăciun, Midnight Sun, The Kissing Booth, 5 Feet Apart.
Dacă aceste sugestii nu au nicio legătură cu preferințele tale, te rog să îmi trimiți un mesaj în privat ca eu să îți pot recomanda cu totul alte filme care au legătură cu preferințele tale. Vizionare plăcută!

| Genesys2001 a răspuns (pentru Genesys2001):

Sau voiai filme de dragoste dar mitologice?

| Katherine2111 explică (pentru Genesys2001):

Da