| MrsAllAmerican a întrebat:

Idei de seriale/filme la care să ma uit cu tata? Sunt fată. Am vazut impreuna seriale gen La casa de papel, The 100, Agents of SHIELD. Sa fie interesante pentru el, dar sa-mi placa si mie. Multumesc!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta va recomand, o sa va placa filmul https://www.cinemagia.ro/filme/hide-and-seek-de-a-v-ati-ascunselea-9998/
e despre o fata si un tata care stau impreuna, e mister, suspans e foarte fain

| Sn4k3 a răspuns:

Seriale:
Lost
The Haunting of Hill House
Patriot
Barry
The Mentalist
Stranger Things
Lethal Weapon
Sherlock
The Rookie
Limitless - vezi intai filmul
Filme:
Limitless
Interstellar
The Road
Arrival
Focus
The Book of Eli
The Rundown
Mad Max: Fury Road
American Ultra
Zombieland
John Wick 1-3
Seria Cloverfield sau cel putin 10 Cloverfield Lane
Life

| EmanuelT a răspuns:

Acum depinde și de vârsta ta...că pentru el aș avea Oz(e cu și despre pușcărie, în general genul ăsta le place celor cu o vârstă puțin înaintată)
Dar pentru amândoi, am 2 serialr foarte potrivite: Peaky blinders și After life
Sper că ți-am fost de folos.

| TOOL a răspuns (pentru EmanuelT):

Bravo tată, recomandăle să se uite la **** laughing) Oz e un materpiece, dar nu e pentru oricine.

| EmanuelT a răspuns (pentru TOOL):

Na și tu acumrolling on the floor)
Eu le-am recomandat ce mi-a plăcut

| DeliNes a răspuns:

Seriale: Westworld, This is us, Vikings
Filme: Totul despre tata, Instant family

| EsteraAntal a răspuns:

"Suits", "Lista neargă", "Last kingdom", de ce nu "Sherlock". Mie mi au plăcut mult. Sper sa va placa si vouă