| anonim_4396 a întrebat:

Recomandați-mi un film sau serial pe Netflix de acțiune și/sau SF. Am urmărit John Wick și mi-a plăcut.

Ceva care să nu fie foarte vechi dacă se poate. După 2008 ar fi perfect.

Sau dacă aveți alte seriale pe care mi le recomandați?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Outer banks - uitate la primele 30 sec dib trailer, nu e sf, dar e destul de bun, pe mine m-a prins
Under the dome - e inspirat de un roman Stephen King, primle doua sezoane au fost bune, la al 3 lea deja mi s-a parut lungit
Lost in space - titlul spune totul
Devs - la mine e in curs de vizionare, dar e destul de bun serialul
Punisher - tot in zona de actiune de la john wick

Sper ca o sa iti placa
Vizionare placuta

7 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Https://tastedive.com/movies/like/John-Wick-Movie

Gasesti aici mai multe recomandari decat ti-am putea da noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ești genial. Out Banks să fie laughing

Dacă așa bun a fost trailer-ul, sper că așa o să fie tot serialul.

Mersi pentru răspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Outer Banks*

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu unul nu m-am uitat la tot trailerul, de obicei ma uit la primele cateva secunde, daca ma prinde ma uit la serial, daca nu, asta e, da nici sa nu imi iau spoilere nu vreau
Si mie mi l a recomandat cinev: )) eram sceptic la inceput, insa mi-a placut premisa
Vizionare placuta!

| RaduWhovian a răspuns:

Vrei SF? Bagă Doctor Who! Nu sunt sigur dacă e disponibil pe Netflix în RO, dar îl găsești ușor pe net

| Sofer a răspuns:

La casa de papel (money heist).

| DanielaA94 a răspuns:

Daca ti-a placut John Wick cred ca merge tot niste actiune

https://topsapte.ro/cinema/7-filme-de-actiune-pe-netflix/