| AlexxandraAa a întrebat:

Robert Pattison sau Taylor Lautner?raised eyebrows

22 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Robert Pattinson

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Robert e foarte hot love struck love struck!

| Sabìŋaaa a răspuns:

Ambii dar mai mult Rob love struck love struck

| Biby a răspuns:

Taylor Lautner!love strucklove struck

| NoNameJunior a răspuns:

Taylor Lauther.

| BeautifulAngel a răspuns:

Robert pattison:X:X:X:X:X

| AnnePlatt a răspuns:

Nu pot alege, pentru ca amandoi au calitati deosebite si diferite.
Ca actor il aleg pe Rob.

| biancaalexe a răspuns:

Taylor :X

| stefandamonelena a răspuns:

Amandoi sunt draguti

| 愛日本 a răspuns:

Robert Pattison este mai apreciat deoarece are rolul principal este mai bun şi e şi cu Bella dar e foarte urât şi rău, într-un anunţ a scris că Bella arată ca un extraterestru.

Mie îmi place de Taylor love strucklove struck îl ador e de 1000 de ori mai frumos mai musculos şi nici nu are păr pe piept şi nu e o albitură :-&...

| PpCuId a răspuns (pentru 愛日本):

Daca Rob e urit imi inchipui cine poti fi tu...Si de informatia care ai citit-o ce spune Rob despre Kris e total incorect, sa fi citit tu tot ce spune el despre Kris si sa asculti interviurile cu el ai sti ca el o iubeste foarte mult!

| 愛日本 a răspuns (pentru PpCuId):

Aşa crezi tu, dar să ştii ca Taylor are mult mai multe calităţi decât Rob, Sunt sigură că dacă Taylor avea rolul lui Robîn Twilight era super adorat de fanii nebuni.

| PpCuId a răspuns (pentru 愛日本):

Aici nu merge vorba despre calitatile lui Taylor sau Rob.Mie imi plac ambii.Insa daca cineva il prefera doar pe Taylor nu ar trebui sa vorbesca de rau pe Rob.Fiecare actor este bun in felul sau.

| PpCuId a răspuns (pentru 愛日本):

Sa fost,dar...
Sa nu avut Taylor rolul lui Jake nu avea sa fie atit de adorat,si atit de cunoscut, la fel ca Rob.
Primul film in care l-am vazut pe Robert a fost Harry Potter dupa care Remember me, si dupa aia Twilight!
Si cred ca nu am putea vorbi de calitati, deoarece, noi vedem mai mult talentul.

| Anca143 a răspuns:

Taylor Lautner :X

| Adelee a răspuns:

Nici nu se pune problema, Robert, clar.oh go on

| pick1990 a răspuns:

Taylor Lautnerlaughing cu siguranta

| n1445 a răspuns:

Taylor Lautner :X:X:X

| ZuzaPinky120 a răspuns:

Taylor Lautner normal...robert pattison e uurat... edwoar e frumos dar si jacob c amandoi as fi orcand laughing

| BeatriceBiaa a răspuns:

:X Taylor Lautner is the best >>

| Evelina_8773 a răspuns:

Robert Pattison=pe~

| AlExAnDrA122 a răspuns:

William Levy si robert pattison