| LiveWhileWereYoung a întrebat:

S-a uitat cineva aseara la TITANIC? Daca da, ati plans?

19 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Da,am plâns... sad

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Sec filmul, de plâns n-am plâns.
În schimb am plâns la Wall-E

| Ashadow a răspuns:

M-am uitat si la ce doamne fereste sa plang? N-am plans nici cand l-am vazut prima data.Mi se pare foarte misto modul in care s-a scufundat, cu tot cu ruptul in doua si de toate.Asta a facut tot filmul (parerea mea)

| Dariusuu a răspuns:

Nu am plans.

Da, e adevarat are un final cutremurator.

Dar cand il vezi de 4, 5 ori ai m-ai putea plange?

| Fridăm a răspuns:

Nu, nu m-am uitat aseară. Dar nici când m-am uitat data trecută(prima oară, de la cap la coadă) nu am plâns. E adevărat, e o poveste tristă, dar pe mine nu m'a făcut să plâng.

| DyNo a răspuns:

Nu am plans, insa tot m-au incercat sentimente de tristete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt sinceră, aşa că am plâns ultima dată pe când să se termine filmul.
Tu ai plâns?
Te pup!

| LiveWhileWereYoung explică (pentru anonim_4396):

Da am plans putin... Eu ma emotionez mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am plans.Subiectul filmului e povestea de dragoste tipica dintre doua persoane care nu se potrivesc ca rang social si toti sunt impotriva lor, dar pana la urma reusesc sa fie impreuna...pana unul din ei moare.
Eu m-am uitat mai mult sa vad cum se rupe Titanicul in doua.Impresionant...

| Demonull a răspuns:

Deja sunt terorizat de filmul ala.„Hai sa iesim sambata„-Nuu e TITANIC LA TV.wtf?

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
M-am uitat, dar nu am plans. desi am vazut filmul de zeci de ori din '97 de cand a fost turnat si pana acum si il stiu pe de rost, l-as revedea ori de cate ori as avea ocazia, pentru ca este un film extraordinar care m-a impresionat foarte tare, atat povestea incredibila a Titanicului (cel mai luxos transatlantic de la inceputul secolului), cat si povestea de iubire dintre cei doi tineri, Rose si Jack ea bogata din inalta societate, iar el un copil sarac care statea unde apuca si isi petrecea mare parte a timpui schitand diverse lucruri ce le vedea sau momente traite.
Impresionant filmul!

| Terminatorul2 a răspuns:

DA m-am uitat si nu am plans

A da categoria

| alex500 a răspuns:

Da,m-am uitat! Nu am plans deoarece am vazut filmul de multe ori, totusi am avut o tristete asa!

Răspuns utilizator avertizat
| anca098 a răspuns:

Da, da si iarasi da. tu ai vazut filmul stele pe pamant si la filmul asta am plans mult......http://filmeonline.tutorialero.com/......-2007.html

| Iepurasgirl a răspuns:

Da m-am uitat si chiar nu am plans deloc.