| RainboyDash a întrebat:

V-ati uitat aseara la Titanic? :X Nu puteam sa ma opresc din ras rolling on the floor. Deci Titanic e cel maia amuzant film :X :

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dulceață,mă amuzi mai tare tu, decât titanicul.

| RainboyDash explică (pentru Musique):

Daca tu esti ala da la poza atunci te vreau.

| Musique a răspuns (pentru RainboyDash):

Eu sunt fata. happy

| RainboyDash explică (pentru Musique):

Aaa sad

| Musique a răspuns (pentru RainboyDash):

Bbb. puppy dog eyes

| RainboyDash explică (pentru Musique):

Si baietalu cela frumos da la poza ta cini ii? blushing

| Musique a răspuns (pentru RainboyDash):

Vecinu.

| RainboyDash explică (pentru Musique):

Vreau sa fac sex cu el blushing

| anad a răspuns:

O fi fost mai amuzant la tv decat la ecran (nu m-am uitat aseara), ca mie nu mi-a venit sa rad cand l-am vazut. Esti frate cu Superman si nu te mai impresioneaza drama oamenilor, ci doar a extraterestilor?!

| RainboyDash explică (pentru anad):

Eu rad la drame :X

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Cât umor inferior pe TPU. Nu mai e cum era odată.

| Zendaa a răspuns:

Am auzit că s-a făcut şi Titanic 2.Ai grijă să nu faci criză de râs-

| anad a răspuns (pentru Zendaa):

Se poate si sparge de ras!

| GabiiHaș a răspuns:

Cica la cretinul ala : "o sa ne ducem si o sa calarim la malul marii, asa, cu picioarele pe amandoua partile." ei bine, uite ca nu ai mai apucat laughing!

| RAY a răspuns:

Eu mi-am terminat baloanele pe fimul ala, iubita face sex doar pe filme de asta romantice, cateodata i bag si unele filme cu morti atunci vrea toata noaptea am renuntat am revenit la vii

| Ashadow a răspuns:

Frate deci cat am ras cand am vazut cum s-a scufundat vaporu' ala laughing. Deci aia se holbau la prostii aia cum se giugiuleau in loc sa vada iceberg-ul care,inofensiv,voia doar sa faca o gluma ca intre prieteni si sa-i puna o piedica vaporului. Acum lasand gluma la o parte chiar am murit de ras cand am vazut cum s-a scufundat,asa, delicat:mai intai s-a aplecat, apoi s-a rupt in doua, si-a ridicat si fundul si puf, pa pa vaporasule!

| RainboyDash explică (pentru Ashadow):

Daa rolling on the floor, Deci pana sa moara handicapatu ala langa pluta pe care era cealalta handicapata nu mai puteam sa respir de la ras rolling on the floor

| Ashadow a răspuns (pentru RainboyDash):

rolling on the floor a fost mortala faza si cand imbecilul a pus-o pe dobitoaca sa-i promita ca nu o sa moara si dobitoaca i-a promis in loc sa-l puna si pe el sa nu moara. rolling on the floor si acum rad

| RainboyDash explică (pentru Ashadow):

rolling on the floor In locu lor as fi facut sex sa ma incalzesc :X

| Ashadow a răspuns (pentru RainboyDash):

Frate daca ai fi jucat in film ar fi avut si el un Happy End si ceva mai multa actiune

| Fridăm a răspuns (pentru RainboyDash):

Băi, deci dacă totuşi îl iubea...de ce nu l-a chemat cu ea pe chestia aia, plută sau ce'o fi fost?

| mola a răspuns:

ICarly nu e amuzant?

| 00AName00 a răspuns:

Da e forte amuzanta moartea si scufundarea unui vapor.

| alex500 a răspuns:

Da,cu siguranta cel MAIA amuzant film:X

| Ionela_Matei_1990 a răspuns:

Da...cel mai amuzant film happy
nu mai puteam de ras cand s-a scufundat vaporu' si toata lumea cadea laughing sau, cum ziceam eu, se dadeau pe topoganul puntea mare laughing