| Ayasaka a întrebat:

Sal all.
Vreau si eu un serial bun, lacrimogena, sa fie interesant totusi, ceva love story, drama cu adolescenti. Si sa nu fie cu vampiri, varcolaci, vrajitoare si nu mai stiu ce... Sugestii?
Funda

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gossip Girl,The O.C.,PLL,Finding Carter,Love Child,The Carrie Diaries, Jane By Design, Hellcats, Awkward, Skins

| Mussette a răspuns:

The best of me; Remember me;
One day; A walk to remember; Black swan; Sweet november; Tres metros sobre el cielo.
La fiecare ai un motiv de a plange.

| angelcore a răspuns:

Mai mie ca serial mi-a placut Nikita, nu prea e cu adolescenti dar na, mai e si Starcrossed, dar e un pic sf