| Distroionf90 a întrebat:

Sal am dat de un anime pe nume (God Eater).
Super anime dar habar n-am daca apare sau exista si sezonul 2.
Daca stiti ceva sau un site unde se afla daca se afla lasati-mi in comentari.
Mersi pentru raspunsuri.
Si da 90% din intrebarile mele vor fi despre animeuri, 10% filme/serial si restul de 10% habar n-am chesti.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ştiu eu!

| Distroionf90 explică (pentru mudokins78):

No za amu nu ma lesa ase

| mudokins78 a răspuns (pentru Distroionf90):

Anime e atunci când ăsta care a postat întrebarea. Vrea ceva, aşa "gen" cumvaaa, dracu stie!
(Într-o notă mai serioasă)
Chiar nu îi înţeleg pe handicapaţii ăştia de copii, eu la vremea me când mă uitam la 2 minute de desene animate doar sâmbăta, era super tare! La ăştia nu le mai ajuge tom şi geri, vor să îi fută draci pe fiacare zi!