| David_2599 a întrebat:

Sal`tare!
Caut un film despre scoala/liceu.
Unul in care se intampla majoritatea lucrurilor la scoala/liceu.
Daca m-ati putea ajuta...
P. S. Exceptand HSM big grin

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Mean Girls, 17 again, Easy A, Extreme movie, Sex drive, Wild Child, Van Wilder, Scary movie, American Pie, It's a boy girl thing, Material Girls, 16 wishes, Bring it on:All or nothing. Bring it on:in it to win it, Fired up, Superbad, A cindrella story, Another cindrella story, A walk to remember, 10 things I hate about you, Not another teen movie, Raise your voice, Just my luck, Legally blonde, Bratz:The movie, She's the man, I love you Beth cooper, Freaky Friday, The hottie and the nottie, Sorority Row, Accepted, Thirteen etc.:)Astea mi'au venit in minte.Cateva au si putina drama si unul dintre ele e horror.Majoritatea se invart in jurul liceului(dar nu se intampla chiar tot acolo). Oricum ti le recomand si sper sa iti placa.Si uite am gasit un site http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-adolescenti/ poate mai gasesti tu si alceva mai interesant pe acolo. Sper ca te'am ajutat:).

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Cauta seria van wylder (cred ca am scris corect.)

| David_2599 explică:

Am vazut toata seria american pie, si genul meu este comedie.
Deci astept alte propuneri.

| aniiledha a răspuns:

Fisica o quimica este in spaniola nu stiu daca o sa gasesti sa-l vezi cu subtitrare.
si este serialtongue

sau poti vedea american pie toate partile nu este chiar in scoala este un film cu adolescenti si o sati placa chiar daca filmele de comedie nu sunt chiar preferatele talewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salllll!