| NeymarJr11 a întrebat:

Sal TPU, am revenit. Am vazut un film tot acum 3-4 ani laughing pe kanal D parca, de groaza. Era intro, gara de tren, care nu mai locuia nimeni doar 1 paznic, si 1 obsedat care ai omora. Imi aduc aminte, ca umbla cu sobolani nebunu laughing. Era de groaza rau filmu, sa va zic o segventa ce imi mai aduc aminte.

Se duc 2 fete, parca nu stiu sigur, ai gara aia si se duc la cuplu ala si il ia pe baiat sa ai arate ca paznicu e mort si cand se intoarce baiatu dispare, prietena lui o furase ala.

Imi aduc aminte ca cadavrele le tine'a intro cusca cu apa parca.

PS DAU FUNDA, la sfarsit parca el moare calcat de 1 tren big grin :-D >: Funda.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Creep.

| NeymarJr11 explică (pentru Dariusuu):

Baga id meu neymar_elvis15 sa vorbim :d te rog eu

2 răspunsuri:
| ilasadrian a răspuns:

Gata stiu

intrreab-o pe mata si iti a spune

funda

?