| NeymarJr11 a întrebat:

Sal TPU, am revenit. Am vazut un film tot acum 3-4 ani laughing pe kanal D parca, de groaza. Era intro, gara de tren, care nu mai locuia nimeni doar 1 paznic, si 1 obsedat care ai omora. Imi aduc aminte, ca umbla cu sobolani nebunu laughing. Era de groaza rau filmu, sa va zic o segventa ce imi mai aduc aminte.

Se duc 2 fete, parca nu stiu sigur, ai gara aia si se duc la cuplu ala si il ia pe baiat sa ai arate ca paznicu e mort si cand se intoarce baiatu dispare, prietena lui o furase ala.
Imi aduc aminte ca cadavrele le tine'a intro cusca cu apa parca.

PS DAU FUNDA, la sfarsit parca el moare calcat de 1 tren big grin :-D >: Funda.

Răspuns Câştigător
| supremxxxoxo a răspuns:

Frate se numeste asa: Fingerprints (2006)
E un rahat de film de groaza, din pacate l-am vazut pana la sfarsit! Dar daca tie ti-a placut treaba ta! Eu sunt cinefil de prima clasa stiu ce vorbesc cand zic ca filmul asta e de rahat! Daca vrei sa vezi filme bune horror uite aici:
-REC(doar unu si doi)
-The Others(daca nu vezi pe asta nu te numesti om)
The Exorcism of Emily Rose(un film cu exorcizare foarte bun cam cel mai bun cu exorcizari)
-The Ring 1, 2(ia-le pe rand, ok)
-The Woman in black 2012(trebuie vazut)
-(Room) 1408
-The Shining
-The Strangers
-Jeeper Creepers1 si 2
-Dead Silence (2007)
-Sinister
-Dark Skies (2013)
Uite aici filme bune in gen horror chiar daca eu nu am clipit de frica la filmele astea sunt niste filme bune!

| supremxxxoxo a răspuns (pentru supremxxxoxo):

P.S: Sa nu uiti funda!

| NeymarJr11 explică (pentru supremxxxoxo):

VEzi ca, Jeeper Crepers e si 3 laughing).

Si apropo Fingerprints, nu e filmu asta cred ca nu ai citit bine, nu e cu trenuri doar zic ca e omorat de tren 1 nebun.
Nu ai vazut filmu crede-ma e prea bun filmu...

| supremxxxoxo a răspuns (pentru NeymarJr11):

Poi am citit numai pana la criminal si am vazut ca ai sris si cu gara! Intr-adevar nu am citit tot! Dar da macat funda! P.S: Inca nu a iesit Jeeper Crepers 3!