| Anonim1842 a întrebat:

Night king din game of thrones am inteles ca a fost unul dintre primii oameni si a fost capturat de copii padurii si transformat in night king pentru ca copii padurii sa se protejeze de primii oameni.(corectați-mă daca ma insel).
Si acum night king a scapat de sub control sau ce se intampla mai exact de vrea sa distruga taramul oamenilor si sa omoare copii padurii? Ce s-a intamplat parca copii padurii au facut pace cu primii oameni de ce night king vrea sa ii omoare pe toti inclusiv pe copii padurii. Am terminat game of thrones si eu asta nu inteleg de ce night king vrea sa distruga toti oamenii si copii padurii sau a iesit de sub control? Si daca puteti sa imi spuneti care e faza cu zidul.A fost construit ca sa apere de night king care a iesit de sub control sau de ce? Dau funda + vot!

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Răspunsurile la aceste întrebări le ştiu doar cei care fac serialul şi autorul cărţilor.Noi vom afla în sezonul 8.