| OFM a întrebat:

Sall am 13 ani si sunt varu baiatului care a avut acest cont petru inceput am cateva intrebari ca sa nu deschid mai multe topic-uri intrebarile sunt;
pentru cei care stiu sfarsitu din NINI de pe disneychannel;
1. ce se intampla cu Nini si cu Thomas
2. cicilia este fica lui Celina
3. ce se intampla cu celina si cu victor
4. martin ramane cu Lola
5. ce se intampla cu Felipe nepotu lui Horatio
6.Chama o sa fie cu fata aia nu stiu cum o cheama

Camp Rock 3 o sa mai fie? despre ce o sa fie vb?

am vazut eu un film original movie pe disney channel care era cu un numai stiu cum il cheama si cu Mariana baiatu era capitanu echipei de fotbal cum si o sa faca o trupa si castiga la un concurs si o invinge pe o fata Lulu iar ei la un momendat o sa cante o melodie care refrenu e spune-mi ce simti cand suntem impreuna una una iar dupa aia ei fac o piesa cu Romeo si Julieta
e High school musical parca asa a arata dar am vazut pe net si high school musical este vb despre un baita Troy si Gabriell dar acolo este despre un baiat si mariana imi puteti spune cum se numeste va rogf frumos?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

1. Nini si Thomas vor ramane impreuna
2. da, este fica Celinei(a abandonato cand era mica)
3.nu stiu
4. da, sigur nu ramane cu sofia!
5.nu stiu
6. banuiesc ca da

camp rock 3 nu cred ca va mai fi pentru ca suntdispute intre Demi Lovato si Joe Jonas

filmul se numea High School Musical Mexico(varianta mexicana). iar cel cu troy si gabriella e varianta englezeasca

sper ca te-am ajutat love struck

pa-pa

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru fundalove struck

| jan33tt a răspuns:

Mariana este din high school musikal spanish version

| OFM explică:

Mai am o intrebare in ce an o sa fie sezonul 4 din H2O trebuie sa continue? mersi cine imi raspunde la toate si primul dau funda