| DjDead a întrebat:

Sall, as dori un hack pentru xat mai exact un hack care sa imi genereze doar xats si days si powers sa cumpar eu, si cu days sa cumpar to power si altele sa dau in schimb etc, primul care da hack bun are fundita.

Răspuns Câştigător
| myyyhayyy a răspuns:

Exista fff multe programe normal ca o sa fie virus si trebuie sa opresti antivirusul sa le folosesti...si sa stii de unde sa le descarci sa fie functionabile...sau este sol edit dar cu sol edit xat si days sunt falsi. daca tu vrei sa ai toti powers schimbi id ala de la xat cu sol edit si pui nr 7 si asa o sa ai toti powers dar nu mai poti inta pe xat pentru ca ai id 7 trebuie sa faci ceva incat xatul sa te lase sa intri normal cu id 7 si asa o sa ai toti powerswinking

2 răspunsuri:
| IngerulNoptii a răspuns:

Nu exista

| DjDead explică:

Sall,si din contra exista hackuri,dar nu poti sa le pui protectie. Daca stii cum sa le creezi atunci sunt bune, un prieten de al meu hacker mare a creat un hack, cu niste programe foarte scumpe.Dar el si-a reinstalat windowsul si nu il mai are in calculator.