| opolis000 a întrebat:

Salutare tuturor! caut de mult un hack pentru powers si days(si nu gasessc)
As vrea sa fac rost de xats si days(in cazul de fata am, dar putin)
Cine ma ajuta... funda + vot, insa daca dati unii xats pe gratis dati-mi mie laughing)
Oricum, in cele mai multe cazuri am,, cerut" si la altii si nu mi-au dat, cine ma ajuta raman dator!

2 răspunsuri:
| Buggz a răspuns:

Eu stiu unul pentru Xats, care e foarte sigur, l-am incercat. Descarca-l de aici: http://animalutz.ro/Profil-buggz98

| Rafaela1 a răspuns (pentru Buggz):

Lol, nu merge... 404 not found