| AudiMclaren a întrebat:

Sall! In naruto tobi este madara, obito sau shisui? eu cred ca este obito.

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Nu putem sa ne pronuntam acum, dar exista si posibilitatea asta.
Oricum Madara nu cred ca este in regula. Cred ca se afla intre realitate si moarte intr-un fel pentru ca nu poate sa faca nimic in lupta decat sa se teleporteze plus ca la inceput avea o masca doar cu saringa. Sg ascude ceva. Plus ca s-a speriat de acel sicriu care e la Kabuto.

14 răspunsuri:
| vraji a răspuns:

Eu zic ca e mandara laughing si are vre un ochi de la obito, shisui

| marlanuu a răspuns:

Eu cred ca esti idiot ca pui astfel de intrebari aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu are rost sa presupui, s-a confirmat deja ca este vorba de Madara Uchiha. Bafta!

| Preason a răspuns:

Da s-a speriat de acel sicriu pentru ca era Fratele lui mai mic di Tobi este intr-un fel uciha madara si intr-un fel Obito pai de ce sta cu ochiul astupat pentru ca el n-are un ochi doar un ochi la dat lui kakashi da dar el are pe celalalt ochi rinegan si o sa mai aiba un ochi la frune si alea 3 la un loc o sa se numeasca sakugan

| SkaterProFY a răspuns:

Este Uchiha Madara doar el a zis-o! Urmareste episoadele mai binehee hee

| Hondo a răspuns:

Este Madara

Janina
| Janina a răspuns:

Tobi este Madara! obito si shisui sunt morti si desi si madara ar trebui sa fie mort este tinut in viata de blakandwhite cu jutsul lui!winking
Raspuns: Tobi este Madara!

| BallerVD a răspuns:

Tobi este Uchiha Madara. Mostenitorul Rinnenganului big grin. Acel corp nu este adevaratul corp al lui Madara!

| Crisstina07 a răspuns:

Ei bine acum numai este asa sigur ca este madara citeste manga si o sa vezi ca madara este reinviat.

| AllyLove a răspuns:

Pai in ultimele capitole din manga madara este inviat de tehnica lui kabuto deci cel cu masca este exclus sa fie madara, este un mister.

| penetratordeplictiseala a răspuns:

M-am uitat la toate ep naruto si am citit si manga, treaba sta in felul urmator.tobi nu are nici o legatura cu obito sa shisui, cu madara are legatura dar nu e el.de fapt madara a murit putin mai tarziu dupa lupta cu primul hokage. dar a aparut tobi, care pretindea k e madara, el a manipulat vulpea cu 9 cozi sa ataze satu frunzei. cand kabuto ia aratat cufarul de care se speriase cel dn cufar era realul madara, care o sa fie si el reinviat dar pe la ep 550 dn manga.cand in lupta cu sasuke, itachi a zis ca mai e un uchiha in viata, el se referea la tobi.jetsu care e prieten apropiat cu tobi stie ca el nu este madara si de aceea ii spune mereu tobi.tobi e mult mai slab decat realul madara, dar totusi e un uchiha.chiar daca amandoi au rinnengan si sharingan, e o diferenta.madara il are dn lupta cu primul hokage, a fel si puterile de lemn, si el comuta 2 sharingan sau 2 rinnengan.tobi primeste rinnengan, dupa lupta cu konan si acesta nu ii comuta, a are un sharingan si un rinnengan.

| BCoMichael a răspuns (pentru marlanuu):

Si eu cred ca esti un pedofil schizo phren daca iesi cu fete mai mici ca tine idiotule, imi bag pl in ma -ta

| positivity a răspuns:

Tobi ăsta, cauzează numai probleme. Voi încerca să elimin câteva caractere, şi să vad cine pot presupune că este. Obito nu are cum să fie, pentru că a murit când era copil. Uchiha Madara, nu prea ar avea sens pentru că îl învie Kabuto cu nu mai ştiu ce tehnică. Cred că este Uchiha Kagami. Sunt foarte asemănători tipii aceştia.
http://www.google.ro/......tp?/imgres