| Buffulete a întrebat:

Fani naruto! unii zic ca tobi e obito si madara madara de fapt cum? dovezi?

Răspuns Câştigător
| LionelMessi10 a răspuns:

Madara e Madara.Tobi este Obito pentru ca in manga Naruto ii sparge masca lui Tobi cu rasengan si e Obito.

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Tobi ăsta, cauzează numai probleme. Voi încerca să elimin câteva caractere, şi să vad cine pot presupune că este. Obito nu are cum să fie, pentru că a murit când era copil. Uchiha Madara, nu prea ar avea sens pentru că îl învie Kabuto cu nu mai ştiu ce tehnică. Cred că este Uchiha Kagami. Sunt foarte asemănători tipii aceştia.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Diabolique a răspuns:

Este legendarul Madara Uchiha.
http://naruto.wikia.com/wiki/Tobi
Dovezi? Wikipedia.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pai chiar a fost un episod cand a renuntat la masca. dupa ce s-a batut sasuke cu itachi dupa episoadele alea a aparut madara

| Evarges2 a răspuns:

Man, fi atent iti pot spune doar atat ca Tobi nu e Madara urmaresc si magna si Madara se va intalni fata in fata cu Tobiwinking Cand i-a aratat sicriurile Kabuto lui Tobi nu s-a speriat si cand l-a aratat pe ultimul era Uchiha Madara acolowinking Deci nu pot spune ca. Tobi e obito sau Izuna doar atat iti pot spune.