| xXSoLoXx a întrebat:

Sall la toti ..sunt nou si am o prima intrebare daca pot sa spun asa.
as vrea sa vad si eu filmele astea:
-Legiunea blestemaților (De fordømtes Legion) - 1953
-Blindatele morții (Døden på Larvefødder) - 1958
-Camarazi de front (Frontkammerater) - 1960
-Batalion de marș (Marchbataillon) - 1962
-Gestapo (Gestapo) - 1963
-Monte Cassino (Monte Cassino) - 1963
-Lichidați Parisul (Likvidér Paris) - 1967
-General SS (SS-Generalen) - 1969
-Imperiul iadului (Kommando Reichsführer Himmler) - 1971
-Moarte și viscol (Jeg saa dem dö) - 1976
-Drum sîngeros către moarte (Glemt af Gud) - 1977
-Curtea marțială (Krigsret) - 1979
-Inchisoarea OGPU (GPU-Fængslet) - 1981
-Comisarul (The Commissar) - 1985
Sau macar cateva din ele ..va rog imi puteti lasa si mie link sau site cu ele ca am cautat si nu prea am gasit sad (funda pentru. raspuns) big grin

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Nu exista decat o singura ecranizare, facuta dupa cartea "Blindatele mortii", si se numeste "The Misfit Brigade". Il gasesti aici:
http://magazinweb.blogspot.cz/......rorii.html

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Greu de găsit online, pentru că majoritatea sunt filme vechi.
Citeşte pe privat.

| michelia a răspuns:

Mergi la o biblioteca mai mare din orasul tau si cauta cartile lui Sven Hassel ( toate titlurile tale de fapt ).
Filme nu gasesti pe net.

| Bia125 a răspuns:

S-ar putea sa gasesti cateva aici:http://filmeonline.fakecs.com/? s=legiunea+blestematilor+film+online+subtitrat+pe+teava

Întrebări recente