| BlackRoseMary a întrebat:

Sall! Lamuriti-ma plz! Edward din twilight e acelasi actor cu Stefan din Juralele vampirilor? Dar Bella cu Elena? Mi se par atat de asemanatori actorii...

Răspuns Câştigător
| GuitarCutie a răspuns:

Nuu! Este cu totul altceva. Edward este in realitate Robert Pattison si Stefan este Paul Wesley. Stiu ca seamana foarte mult dar, sunt cu totul alte persoane.

Sper ca te-am ajutat...

11 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu, nu sunt aceeasi actori.
Bella este Kristen Stewart
Elena este Nina Dobrev
Edward este Robert Pattinson
Stefan este Paul Wesley

| LifeFail a răspuns:

Nu,sunt persoane total diferite...

| Intruder19 a răspuns:

Sunt alti actori.

| ViseColoratee a răspuns:

Nu;) Paul Wesley il joaca pe Stefan iar pe Elena - Nina Dobrev:P
Uite o scuuuurta prezentare:) Atat am gasit in romana;)
http://ro.wikipedia.org/wiki/The_Vampire_Diaries

| Dreamt a răspuns:

Nu deloc...sunt actori total diferiti
Bella-kristen stewart
edward-robert pattison
stefan- Ian Somerhalder
elena-nina dobrev

| Fiction a răspuns:

Glumesti? Nu.
Edward este Robert Pattison.
Stefan este Paul Wesley.
Bella este Kristen Stewart.
Elena este Nina Dobrev.
Sper ca te-am ajutat! happy

| RedHair a răspuns:

O iau ca pe o gluma si ii las pe altii sa se chinuie cu explicatiile big grin.

| tixytix a răspuns:

Nu.nu sunt aceeiasi.
in twilight erau robert pattison si kristen stwart
iar in the vampire diaries nina dobrev si paul westley
nu ii incurca
poate povestea de dragoste este asemanatoare
dar actiunea per total nu!

| AnaMarya9 a răspuns:

Buna! Edward este Robert Pattinson in timp ce Stefan este PAUL Wesley iar Bella este Kristen Stewart in timp ce Elena este Nina Dobrev!
Sunt persoane diferite!

Funda:*

| Laurik99 a răspuns:

Nu nu sunt aceeasi actori!
fundita primesc?

| lollypop_3471 a răspuns:

Nu, in nici un caz. Edward din Twilight este, de fapt, Robert Pattinson, iar Bella este Kristen Stewart, in timp ce Stefan sin Jurnalele Vampirilor este Paul Wesley, iar Elena este Nina Dobrev. Nu au nici o legatura intre ei, si dupa parerea mea, nu seamana deloc.
Sper ca te-am ajutat >big grin