| selfie a întrebat:

Sunt niste desene cu Pluto (ala din Mickey Mouse), caini, pui (animale etc). Cred ca sunt toti din mickey mouse. Ma rog. au toti ochii la fel si langa ochii aia mari vine capul (Ex: ((o_o)) Stiti niste imagini? Sunt de desenat nu desene animate big grin

4 răspunsuri:
| selfie explică:

Erau desene pe foaie. asa era un exemplu ((O_O)) Prima paranteza e fata (chipul) si a 2-a paranteza este ochiul (aveau ochii mari) si dupa O_O nu conteaza!

| SwiTc3r a răspuns:

Astacryingo_o))hhahaha rolling on the floor

| iasmi2002 a răspuns:

Adica asta: big grin