| TheDarkDragon a întrebat:

Sall, stiti cumva cand va aparea sezonul 2 din vikings? Si daca stiti, sezonul 2 va fi ultimul sau vor mai continua?

4 răspunsuri:
| Zenicide a răspuns:

In 2014 va fi sezonul 2, banuiesc ca undeva pe la inceputul lui 2014. Vikings e un show destul de reusit si popular, probabil vor fi mai multe sezoane, nu cred ca au probleme cu bugetul. Sezonul 2 va incepe probabil dupa sarbatori.

| TheDarkDragon explică (pentru Zenicide):

Aha, mersi, undeva am citit ca va aparea in 2013 da nu prea am crezut deoarece si primul tot in 2013 a aparut, si era prea ciudat

| thebamboocea a răspuns:

27 februarie 2014