| Andrei296 a întrebat:

Sall tata-l meu cand eram de 13 ani mea facut cadou un studio acum as vrea sa fac din acel studio ceva gen doza de has tata a fost fostul manager alui CRBL si stiti el face beatbox as vrea sa fac niste tutorial mai multe clipuri bla bla casa pot invata pe mai multi beatbox vroiam sa iau ca invitat special ca CRBL dupa tot asa faza e cum sa fac mai intai inep cu ce stiu adica sa ii invat pe iei si pe la al 3-lea episode as vrea sa-l invit ce CRBL vi se pare o idee buna Funda da as vrea un raspuns detaliat tot tot si nu as vrea sa fac un filmulet pe youtube doar de 8 min amarate de vreo 25 ar fi bine Funda pentru raspunsul cel mai bun

10 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Refuz sa cred ca exista asemenea specimene...care scriu in halul asta. cred ca faci misto..sau cel putin asa mi-as dori. daca nu, mai treci pe la scoala inainte de a-ti face astfel de planuri...

| andru10best a răspuns:

Sincer, eu nu am inteles deloc ce vrei sa faci.

| Eus3b1u995 a răspuns:

Bai copile, lasa misto-ul si mai du-te la scoala.

| Cigαяєttє a răspuns:

Caterinca proasta, sau daca-i adevarat, cu toate ca nu vreau sa cred asta, asa imaginatie?

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Invata sa scrii inainte sa pui intrebari pe TPU. straight face

| Andrei296 explică (pentru ÐαɾκPαιɳteɾ):

Nici nu sunt roman in primul rand si toate traducerile sunt facute pe google traducere.

| bugara a răspuns:

Impuscate!

| mentor a răspuns:

Ala de la doza de has barem stie romana bine fata de tine

| RaulFeatAlin a răspuns:

Bai Andrei, asa analfabet esti tu? cred ca ai vreo 11, 12 ani! Mai treci pe la scoala, ca vad ca ai evitato pana acumwinking

| Andrei296 explică (pentru RaulFeatAlin):

Nu sunt roman sunt din Geramnia tata-l meu s-a mutat in Germania m-a facut decat un an de scoala speciala nu stiu aproape nimica sunt toate traudse pe google traducere doar stiu sa vorbesc si am invatat dela prieteni lucruri cu vb brb dnd si lea-m folosit