| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare. am un id de messenger straight face cand incerc sa intru pe el imi zice ca este blocat am incercat sa resetez parola dar nu merge. ce trebuie sa fac? funda!

1 răspuns:
| Natashha a răspuns:

Cam gresita categoria dar hai ca merge.Parola la yahoo nu o schimba bagand toate datele alea inutile [data nasterii,tara,numele mamei de fata, etc] sunt alte metode.ce rost are sa-ti schimbi parola daca e blocat?! parerea mea, pentru jocuri si peste tot unde iti bagi id fa-ti altul.acum vreo 2 ani am bagat si eu id pe un site cica de spart parole.ma manca curiozitatea si l-am blocat.am incercat si eu sa schimb parola prin fel si fel de metode, nu mai ai sanse.fa altul, e gratis si va ramane gratis yahoo-ul.