| annnamarya a întrebat:

Am vazut o data la TV un film si nu stiu cum se numeste ca vreau sa-l vad din nou.
Deci era vorba despre un postas care era intr-un fel intr-o misiune...trebuia sa iee un pachet de la o femeie si sa-l duca la oamenii cei care l-au pus sa ia acel pachet.Acel pachet era o valiza cu diamante si femeia care trebuia sa-i deie pachetul si-a dat seama ca nu e cel care trebuie pentru ca nu a controlat diamantele... apoi a urmat o lupta intre cei 2 etc,etc, etc.

Sper ca ati inteles ceva!
Fundita!

4 răspunsuri:
| different a răspuns:

Seamana cu Curierul. happy

| annnamarya explică:

Nu nu era cu Jackie Chan, dar era cu unu negru care mi se pare ca semana cu 50 Cent

| annnamarya explică:

Nu e asta...iti mai spun ceva din fil. Acel postas era logodit s-au casatorit nu stiu sigur, dar stiu ca inainte sa se duca dupa pachet trebuia sa se duca cu prietena/sotia la nunta surori prietenii/sotiii. Si trebuia sa-i duca tortul pentru nunta, dar cind sa-l puna in masila la distrus.

| thegame9 a răspuns:

Era cu un negru si cu Jackie Chan?