| Kely2820 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa creez un scurtmetraj de 10-15 min împreună cu niște prieteni, avem echipament, as vrea cateva idei de scurtmetraje cu un buget limitat deoarece nu ne permitem sa avem cadre de mii de lei.

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

O secventa de corupere din parlamen, o alarma de razboi cu fugit si moarte in jur, oameni ce sunt supti intr_o lume virtuala ( asta depinde ce intelegiwinking

| Kely2820 explică (pentru Crackman):

Chiar ieri am vazut filmul ala nou apărut cu sa inceapa jocul si era exsct cum ai spus "supti într-o lume virtuala" chiar daca pare scump sa fac secvente de razboi cred ca as putea filma prin orase, chiar arata ca dupa razboi

Răspuns utilizator avertizat
| tamulici a răspuns:

Eu îți propun niște scurtmetraje pe o temă abordabilă, care prinde la public. Poți încerca legat de deșeuri pentru că România stă foarte prost la capitolul ăsta, sau în caz de vrei artistic, îți recomand să te gândești la o problemă pe care o întâlnești tu zilnic, montată într-o idee de film happy