| bogdanz04 a întrebat:

as vrea sa vad niste programe live pe internet(acele programe se gasesc pe dolce, si deci as vrea sa stiu daca exista un site ca sa vad toate programele difuzate de dolce, cum este si la digi ). Dau funda+vot folositor

11 răspunsuri:
| Emilian601 a răspuns:

Descarci toolbar-ul de la eTvonline (in Internet Explorer) si apoi din toolbar-ul instalat selectezi programe Tv, sau posturi de radio...

| bogdanz04 explică (pentru papushikadulce):

Ma intereseaza mai mult programul de senene animate nickelodeon

| PasTYluTzZa a răspuns (pentru bogdanz04):

Ahaaaaaaaaaaaa
scuze big grin

| Gethost_Inviatapenet_1990 a răspuns:

Eu consider cel mai bun de pe net este:
http://www.inviatapenet.gethost.ro
daca gasesc nickelodeon am sa il adaug si pe asta!

| c123oco a răspuns:

Poti incerca www.cool-itv.com.Mi s-a parut cel mai bun!