| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma uit la televizor pe calculator? Vreau sa prind toate programele difuzate in Romania(sau cat mai multe). Stiu ca exista Tv tuner(costa), pe site-uri nu prinzi multe programe(cel putin alea care le-am gasit eu)...Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Downloadeaza programele sopCAST si tvuplayer.sunt gratuite.
bafta!winking

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Am eu din ala trebuia sa cumperi d la un magazin d calculatoare o placuta ceva si sa bagi in uninate happy

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Www.peteava.ro
www.vplay.com

cam atat stiu eu. dar sunt fooarte bune!

| dalea a răspuns:

Marea majoritate a televiziunilor din Romania pot fi urmarite pe net. Dar trebuie sa ai viteza ceva mai mare la net si sa descarci playerul ''Sopcast''. Ai aici un link unde poti incerca
: http://www.cool-webtv.net/tv-channels/tv-live-portal-online.html.

| Sebyzuq a răspuns:

Http://www.cool-webtv.net/ ai incercat site-ul asta.aicea gasesti multe programe ce sunt in Romania, mai conteaza sa ai si un net bun!

| dnxbv a răspuns:

Http://www.cool-webtv.net/
functioneaza doar in internet explorer. descarci sopcast, si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa ma uit la televizor pe calculator, vreau sa prind toate programle difuzate in Romania(cat mai multe, am exagerat cu toate programele), stiu ca exista tv tuner(costa bani), pe situri nu prinzi multe programe(cel putin alea care le-am gasit eu)?

| cargodrive a răspuns:

Niko_2089 acolo programele le urmaresc gratis?

| Loloz a răspuns:

Vezi pe tv-cool.ro =D

| razvanstietot a răspuns:

Dai aicia si o sa vezi toate programele tv in afara de alea xxx
http://tvron.net/ajutor/
apoi iei ce programe iti cere
daca nu poti facebookul meu e razvan blaga am o camasa neagra cu dragon si blugi negri cu fermoare in fata
o sa-ti fac eu tot cu team vivwer7

| Niko_2089 a răspuns:

Cateva programe le poti urmari pe http://pbxtv.ro/.

| cargodrive a răspuns (pentru Niko_2089):

Si programele le urmaresc gratis?