| xDr0gs a întrebat:

care imi da si mie cateva filme de groaza gen : The Grudge si Exorcisarea lui Emily Rose. Vreau sa imi chem prieteni deseara la mine si sa ne uitam la ele. Sa fie foarte infricosatoare plssslaughing! Dau fundabig grin!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Paranormal activity(toate partile in afara de patru care inca nu a aparut)
REC(doar unu si doi)
El orfanto
Silent hill
The Messengers
The Tunnel
Blair witch project(doar prima parte)
The Others
Ju-on( The Grudge in varianta americana)
Ringu( originalul variantei americane The Ring)
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Insidious
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
Saw(toate partile)
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
Intruder
The Hills Have Eyes
The Strangers
The Ruins
(The)Last House on the Left
Grave encounters
The Innkeepers
Dead Birds
The Unborn
The Amytiville Horror
The Descent(doar prima parte)
I spit on your grave(asta este mai slasher deci sunt scene explicite)

| xDr0gs explică (pentru M25M):

Salut Mihai! Imi poti da si likuri te rog frumos?

| M25M a răspuns (pentru xDr0gs):

Buna. Ti-as da cu cea mai mare placere insa eu nu ma uit online la filme, prefer sa le trag.

| xDr0gs explică (pentru M25M):

Pai si eu as vrea sa le treag numai ca nu stiu de unde, toate pe care am vrut sa le iau nu erau substritrate in romanastraight face

| M25M a răspuns (pentru xDr0gs):

Uite niste site-uri de tras
i.s.o.h.u.n.t.
p.i.r.a.t.e.b.a.y
f.i.l.e.l.i.s.t

Iar subtitrari gasesti pe r.e.g.i.e.l.i.v.e..r.o.

| xDr0gs explică (pentru M25M):

Mersi mult!

| M25M a răspuns (pentru xDr0gs):

Nu ai pentru ce!

8 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Să înţeleg că tu vrei filme cu fantome.
Poltergeist; [REC]; The others, Saw.
Astea sunt singurele filme din categoria aia care mi s-au părut cât de cât bunicele. Uite şi altele care mi-au plăcut: The hills have eyes 1; Martyrs; I spit on your grave 2010; 28 days later...

| Dorin97 a răspuns:

Uita-te aici niste filme foarte horror http://www.youtube.com/watch?v=fb_cDHYV69o