| BluishAngel a întrebat:

Care sunt castigatorii de aseara de la Romanii au talent? Daca ati putea va rog sa ii spuneti in ordine ar fi bine big grin.Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| bogdannutz a răspuns:

Mihai Petraiche si No limit au fost alesi de public pe loc 1 respectiv 2, iar dintre Cosmin Mihalache si Cristian Leana a fost ales de juriu Cristian Leana. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Pe locul intai a fost no limit, apoi pe 2 cosmin petrache apoi juriul a avut de ales intre cristian leana(ala cu cubul) si cosmin mihalachelove struck si a fost ales ala cu cubulstraight face

| Laurentiu_4547 a răspuns:

1 No limit
2 Mihai Petraiche
3 Cristian Leana
Funda?

| extramentol a răspuns:

Prima echipa:no limit(dansatorii orbi), dupa Mihai Petraiche si Leana Crisitan

| GaBBiii a răspuns (pentru extramentol):

No limit(dansatori surdo-muti big grin ).