| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Spuneti-mi si mie care au fost castigatorii de la ``Romanii au Talent`` de aseara Va rog :X fundit`sa

Răspuns Câştigător
| andra121 a răspuns:

Locul 1 - Cristian Gog
Locul 2 - Mihai Petraiche

| Biiaaxd a răspuns (pentru andra121):

Și locul 3. Leana laughing) deșii merita și Krem premiuuu!

24 răspunsuri:
| andra121 a răspuns:

Multumesc pentru fundiță! :*

| Dianne06 a răspuns:

Inca nu l-ai gunoscut pe "Google"?
BA?! Ca sa vedeti cat de intelectuali sunteti. Dupa ce ca pui la rubrica" adolescenti", care nu are absolut nici o legatura, mai e si un r@hat de intrebareeeee!
Nu putea-i sa cauti tot c@c@tu' asta pe google?
Nuno talking, te depaseste...
Simtea-i nevoie sa postezi si tu o intrebare si nu aveai nici o idee, huh?
Daca te-as jigni acum, cred ca ar fi o foarte mare insulta pentru. oamenii redusi mintal.La revedererolling eyes

| Biiaaxd a răspuns (pentru Dianne06):

Așa e, dar a scris și gata și a și primit răspunsuri, deci degeaba ai venit tu să comentezi, fiecare e liber sa faca ce vrea, dacă ea a vrut așa a făcut așa, nu văd care e problema, mă rog :*

| K9pInKuTzZaThA explică (pentru Dianne06):

Auzi,Daca nu esti in stare sa dai un raspuns util, nu te mai deranja sa scriiwinking

| K9pInKuTzZaThA explică (pentru Dianne06):

Si ca tot vorbim de defecte. Cand s`a inventat cuvantul ``gunoscut``?winking

| Dianne06 a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

Din asta se vede, cati ani ai. Pai cum dq sa scriu corect, cat serios, voi nu puteti gandi si postati intrebari sa gasiti de lucru?

| Biiaaxd a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

! Corect, dar așa sunt unii oameni care știu numai să critice, mă rog. Te pup :*

| Dianne06 a răspuns (pentru Biiaaxd):

Extraordinar si dupa parerea ta, ce?
"Hai copii sa incurajam prostia pe planeta, este?"
Acum na, bineinteles, daca a scris, a scris, nu avem ce face.
Dar ce-ar fi ca data viitoare sa nu mai scrie?raised eyebrows

| Dianne06 a răspuns (pentru Biiaaxd):

Fai asta, tu nu gresesti nici un cuvant?raised eyebrows
Oricum nu ea logic ce vroiam sa scriuno talking
Hai sa-ti spun eu, dupa ce ca esti tampit si postezi o intrebare handicapata, in loc sa stai si sa ingiti, nuuu. prea complicat. trebuie sa demonstrezi ca tu chiar ai pus o intrebare foarte buna. Maturizati-va!

| Dianne06 a răspuns (pentru Dianne06):

Era*, scuzati-malaughing)

| K9pInKuTzZaThA explică (pentru Dianne06):

Eu nu am vrut sa demonstrez ca am pus o intrebare buna, eu am pus o intrebare pur si simplu, dar tu vrei sa demontrezi ca eu sunt proasta si tu esti desteapta, inteligenta..etc ma rog cum te mai consideri tu, dar nu ai reusit sa demonstrezi decat ca esti prost crescuta. O fata bine crescuta imi dadea un raspuns daca vroia si putea daca nu nu...

| Dianne06 a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

Vai, rusine sa-mi fie, ca-mi exprim opinia.happy

| K9pInKuTzZaThA explică (pentru Dianne06):

Exact! Pt. ca nimeni nu ti-a cerut tie opiniawinking!

| Dianne06 a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

Dispari

| K9pInKuTzZaThA explică (pentru Dianne06):

N`am cum sa dispar, ca daca as putea sa faca pe cineva sa dispara, tu ai fii primawinking!

| Dianne06 a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

Of, ce raspuns inteligent. Pentru tine este o adevarata reusita. Felicitari, felicitarilaughing|

| K9pInKuTzZaThA explică (pentru Dianne06):

Incerci sa iesi in evidenta.dar iti spun eu ca nu reusestiwinking

| Dianne06 a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

Pai nici nu vreau sa ies in evidenta in rubrica unei intrebari foarte tampite, serios. Chiar ma fac de rasstraight face

| K9pInKuTzZaThA explică (pentru Dianne06):

Tu Te Faci De Ras Oricumwinking

| x3Ad a răspuns:

Bună!
Câştigătorii au fost:
Locul 1. Cristian Gog marele câştigător al finalei "Românii au talent" şi al premiului de120.000 de euro
Locul 2. Mihai Petraiche
Locul 3. Cristian Leana

| Deea1111 a răspuns:

Scria pe Facebook

| Corina34 a răspuns:

Cristian Gog

| kiss21 a răspuns:

Locul 1:cristian gog(mentalistul)
locul 2:mihai petraiche(baiatul care a suferit un accindent, si s-a incurajat sa danseze. danseaza k un robot.)
locul 3:cristian leana(baiatul cu cuburile)fundA? pls