| Vegetto a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste anime-uri cu supernatural si sa aiba si comedie,cum este bleach,naruto,dbz,fairy tail, one pice. big grin
Dau Fundaaaa :XXXXXXXXXXXX

Răspuns Câştigător
| Stefunny a răspuns:

Iti recomand:
-Ao no Exorcist (se incadreaza foarte bine in categoria supernatural si comedie)
-Angel Beats (nu are foarte multa comedie, dar cred ca o sa iti placa)
-Beelzebub (trebuie neaparat sa-l vezi)
-Full Metal Panic / Full Metal Panic Fumoffu / Full Metal Panic! The Second Raid (sunt trei sezoane; nu are elemente supernaturale, insa are foarte multa comedie si actiune)
-Fullmetal Alchemist / Fullmetal Alchemist Brotherhood (o sa iti placa sigur)
-GetBackers (are de toate)
-Inukami! (aici o sa razi cu siguranta)
-InuYasha / InuYasha: Kanketsu-hen (trebuie sa le vezi)
-Kami nomi zo Shiru Sekai / Kami nomi zo Shiru Sekai II
-Karin
-Katekyo Hitman Reborn! (203 episoade - sper ca ai rabdare)
-Matantei Loki Ragnarok
-Nabari no Ou
-Nurarihyon no Mago / Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou
-Soul Eater
-Star Driver: Kagayaki no Takuto
-Tegami Bachi / Tegami Bachi Reverse
-Tengen Toppa Gurren Lagann
-Tiger & Bunny (trebuie sa il vezi)

Nu mai stiu. Sper sa iti placa! happy

| Vegetto explică (pentru Stefunny):

Majoritate pe care le-ai spus le-am vazut big grin.Dar am gasit unu frumos smug
Multumesc puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Uita-te la : Un-Go,Angle Beats,Blood-c, Claymore, Chobits, Devil May Cry etc...
Sper sa-ti placa. Oricum, gasesti mai multe pe acest site :
http://www.anime-tv.ro/

Vizionare Placuta!

| Arikirinmotoka a răspuns:

Iti recomand :
Soul eater
Ao no exorcist
Ben-to
Si altele de pe siteul:
animekage
anime. kage
deseneanimeonline

| Boss_Gaby_1995 a răspuns:

Hellsing si Hellsing Ultimate! happy

| Alecu_Jessica_2000 a răspuns:

Eu iţi recomand sa te uiti la Another care e putin hororr dar si psihologic