| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Ce faceti? In afara de faptul ca imi cititi intrebarea si/sau scrieti raspunsul, dar chiar ma plictisesc de moarte, stiti un anime bun, ceva?happy

Răspuns Câştigător
| ZOZOKid a răspuns:

Animeuri bune : Baccano, Durarara, Trigun, Cowboy Bebop, Mirai Nikki, Clannad ( ambele sezoane), Bokura ga Ita, Nana, Kimi ni Todoke ( ambele sezoane), Ghost Hunt, Paradise Kiss, Air etc. Pot sa-ti mai zci si alte titluri, depinde de genul care te intereseaza

11 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Daca te plictisesti de moarte te poti documenta in loc sa vezi anime te ajuta mai mult cultura generala decat vazutu a milioane de anime'uri

| Terminatorul2 a răspuns (pentru zahy):

NEEE mai bine te-ai uita la un anime

| ஐIForgotMyNameஐ explică (pentru Terminatorul2):

rolling on the floor Lasa, am gasit deja : pandora hearts, oricum mersi pentru raspuns

| Terminatorul2 a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Ceai ma schizofrenicule de rizi big grin?

| Terminatorul2 a răspuns:

Daca nu-ti blace DBZul ai putea incerca sa te uti la Naruto sau cel mai simple intra pe AnimeKage si gasesti acolo o gramada de animeuri

| Tzuna a răspuns:

Uita-te la Tom & Jerry, sau la seria de comedii Rush Hour big grin

| Vali0n a răspuns:

Mda. Potin incerca soul eater dragon ball z sau altele de pe animax :d funda

| ஐIForgotMyNameஐ explică (pentru Vali0n):

Nu am animax, am vazut soul eater si nu-mi place dragon ball sad

| viitortatic a răspuns:

Cand ceri o recomandare anime specifica si sexul tongue
Fata/baiat
GTO - Great teacher Onizuka - pentru baiat
pentru fete thinking thinking Itazura Na kiss happy

Stiu ca e o afirmatie putin cam... "rude" dar tongue numai prostii se plictisesc, mai ales in zilele de azi cand poti face atatea lucruri
iesi pe afara big grin, citeste o carte, sunt atatea pe care le-ai putea incerca big grin
bafta

| ஐIForgotMyNameஐ explică (pentru viitortatic):

Mda...E ora 11 straight face Deci cam nu am ce sa fac si am citit deja o carte deci imi mai ramane doar Tv-ul (sincer nici o emisiune interesanta) si internetul.

| DanIngerul2000 a răspuns:

Winx e tare chiar daca sunt baiat;-)