| FortaSteaua2012 a întrebat:

Era mai demult pe cartoonnetwork un film animat de craciun. Ca cica bunica unui copil a fost lovita de mos craciun si el a dus-o la el acasa si a fost arestat pentru disparitia ei si copilul a gasit-o pe bunica si a dovedit ca mosul nu era vinovat... Nu stiti cumva cum se numeste?

1 răspuns:
| Gabriel_Madalin_1995 a răspuns:

Nu stiu dar stiu ce poti face iei o punga, te caci in ea, te duci in laponia la casa lui mos craciun, ii dai foc la punga lasi punga la pragul usi si bati la usa si fugi