| BoGdY13 a întrebat:

Stie cineva cum se numea filmu acela cu un avion are zbura cu calatori printr-o furtuna si un om dintre ei chel in cap vazuse o creatura pe aripa care rupea motoare si aripile avionului? Si apoi ii aparuse la geam? ajutor ca vreau sa ma uit la el

Răspuns Câştigător
| stefanut99 a răspuns:

Zona Crepusculara/ Twilight Zone, este un serial cu cateva episoade. Foarte interesant.

| BoGdY13 explică (pentru stefanut99):

Sal frate scuze de deranj da nu sti si un site ca toate pe care le-am incercat imi dadeau poze nu filmu imi dadeau pe cinemagia alea si nu mergea sti u vreunu?

4 răspunsuri:
| stefanut99 a răspuns:

Zona Crepusculara/ Twilight Zone

| BoGdY13 explică (pentru stefanut99):

Asa se numea mersi multtt

| stefanut99 a răspuns:

N-ai pentru ce.