| AnonyDoge a întrebat:

Prima data vreau sa va urez un calduros la multi ani.
Azi, la 12 noaptea, cand sa intram in 2016, m-am dus in bucatarie cu mama sa aprindem si noi artificii pe geam.
Aveam geamul deschis, plasa de tantari nu. Cand s-au stins artificiile ( la 12 noaptea ), am vazut o creatura care zbura : cred ca era alba, pasarea avea corpul mic, iar aripile de un metru fiecare. Aceasta creatura s-a oprit pe balconul unui vecin si sta acolo de 45 de minute. Este un semn? Este un liliac sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Putea fi o bufnita.

11 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Dupa cum suna, e mai degraba un pescarus laughing

| AnonyDoge explică (pentru ishallhelpyou):

Stau la sute de km de mare.

| ishallhelpyou a răspuns (pentru AnonyDoge):

Fa-i o poza laughing

| AnonyDoge explică (pentru ishallhelpyou):

Cati pixeli vrei sa vezi?

| Catalinhhh a răspuns:

Salut, mulțumim la fel!
Sigur nu a fost ceva coincidență, adică să fie ceva artificiu sau nu știu? Totuși nu prea pot explica asta, fără să te jignesc, dar nu cumva ai băut mai mult? Ca să îți provoace halucinații, nu zic la mișto. Lilieci eu știu că nu lucesc... Sună interesant.

La mulți ani!

| AnonyDoge explică (pentru Catalinhhh):

Nu beau. Era la aproximativ 10 metri in fata mea.

| Catalinhhh a răspuns (pentru AnonyDoge):

Și ai văzuto clar? S-a așezat și a zburat mai departe? Ciudat, sincer am auzit pe cineva odată că în timp ce scria la calculator lângă el a apărut un spirit mic albăstrui care lumina frumos și peste câteva secunde a dispărut brusc. Poate e un semn bun.

| AnonyDoge explică (pentru Catalinhhh):

Nu a zburat mai departe.

| InnocentSίn a răspuns:

Poate-i un inger. •„•

| AnonyDoge explică:

Nu stau langa mare.

| AnonyDoge explică:

Cred ca era o pasare diurna. A venit la 12, a stat pana la vreo 4 dimineata, iar acum la 12 dimineata nu mai este...