| phantom2k a întrebat:

stiti vreun anime trist chiar sa te faca sa plangi la un moment dat dar la finalul lui sa fie totul bine un final fericit?

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Fata Iadului, e destul de trist. Bafta!

| AlinKun a răspuns:

Pai e clannad after story
mai este full metal panic the second raid
myself yourself
mai este un film 5 centimeters per second dar nu are un final fericit

| iYuuki a răspuns:

Cod Geass (sezon 1 si 2)
Death Note
Hakuouki (sezon 1 si 2)
Kuroshitsuji(sezon 1 si 2)
Sunt mai multe pe http://anime.kage.ro/index.php Dai la genuri si apoi cautare dupa gen.

| maximusy a răspuns:

Howl's castle big grin

| camelia15 a răspuns:

Pot sa iti sugerez unul care este exact pe dos tordora totul este fericit dar apoi se termina trist! sper sa iti placa happy

| AlinKun a răspuns (pentru camelia15):

Nu se termina trist mai priveste finalul inca o data pana la capat de data asta mai e ceva la sfarsit peste care cred ca ai sarit