| stefstefansteff123 a întrebat:

Sall TPU,sunt sigur ca ati auzit de filmul Sinister,ei bine as vrea si eu mai multe detalii despre Bughuul (in romana ca gasesc numai in engleza) si sa stiu cum poate fi oprit,este o chestie ciudata ca vreau sa aflu atatea despre un film,dar mna, funda la cine imi spune mai multe

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Pt mai multe detalii ti as recomanda sa vezi si partea a doua. Creatura asta este un demon care foloseste fotografiile precum un portal sa calatoreasca intre dimensiuni. Si daca ai observat in film se foloseste de copii pentru a ucide, acestia sunt mai usor de controlat si dupa ii i a cu el pentru ai folosi la coruperea altor copii. Daca ai avea 10 ani te ai speria daca ai vedea creatura aia, insa daca vezi un copil de varsta cu tine e mult mai usor pentru ei happy. Sunt mai multe lucruri dar n as vrea sa ti dau spoiler din partea a doua