| TrupFaraSuflet a întrebat:

Buna tuturor!big grin
As dori sa pun si eu o intrebare...una mai ciudata!:-s
Am auzit acum cateva zile cum ca ar exista o femeie(mai exact spiritul ei)pe care daca o "invoci" poate sa omoare o persoana in 3 zile.Primele doua zile doar se "joaca" cu acea persoana, dupa care o omoara.
Avem ceva tema la engleza si trebuie sa facem o poveste legata de paranormal si ca sa o pot scrie mi-ar place sa stiu cum se numeste acea femeie.Am auzit de la ceva prieten cum ca ar fi adevarat,dar nu am de unde sa stiu... poate este doar un subiect de film,dar eu chiar vreau sa aflu!
Cine stie sa imi spuna si mie numele ei, ii dau funda big grin

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Hey, am cautat ceva timp ce ai zis tu, si din pacate nu am gasit absolut nimic. Fantome am gasit, dar nimic din ce ai zis tu.
Am cautat in romana si spaniola, diferite site-uri dar n-am gasit nimic din pacate, poate este o inventie, cert este ca, acea fantoma poate exista si nu stimp noistraight face unde ai auzit de aceasta "fantoma"?
Fantoma care omoara in 3 zile... Am cautat si asa dar tot nu prea am gasit cine stie ce, doar accidente de masina, si alte prostii provocate de fantome, dar nimic asemanator cu ce zici tu.
Unde ai auzit de fantoma asta, si poate te pot ajutatongue
Dah, cred ca tot ce am gasit pana acum, este despre diferite fantoma, una careia i-am dat putin importanta este o fantoma care se spune ca apare pe autostrada, noaptea, imbracata in mireasa, asta la "ocazie" ca sa zic asa, si cine nu o baga in seama, intra in masina lui, dar mai incolo nu am vazut reportajul, pentru ca nu m-a interesat.

| TrupFaraSuflet explică (pentru MenInShadow):

Si eu caut de cateva ore bune si nu gasesc nimiccrying
am auzit de la o "prietena" care se ocupa cu lucruri de genul si care poate sa faca blesteme straight face....si o cred pentru ca mi-a demonstrat ca poate sa faca asta!
si nush...am intrebat-o pe ea, dar mi-a spus ca ii mai bine sa nu stiu nimic despre astacrying

| MenInShadow a răspuns (pentru TrupFaraSuflet):

Jeje, pai daca ti-a zis, macar sa continue, spune-i sa-ti zica cum se numeste, si spune-i si pentru ce, ca nu vrei sa faci decat o tema la engleza, poate asa iti spune numele, si poate gasesti ceva informatii.
Daca nu, trebuie sa cauti alta fantoma, ceva gen bloody marry, daca nu mai face nimeni din calsa de la tine. Este o fantoma de care majoritatea stiu ca daca o invoci apare in oglinda si te omoara, dar tot aia care stiu asta nu stiu si povestea adevarata, si o poti scrie.
Deci, daca "prietena" ta care se ocupa cu blesteme, etc, nu vrea sa-ti spune, cauta alte fantomewinking

| Nayuky a răspuns (pentru TrupFaraSuflet):

Pai acum si eu sunt curioasa...laughing imi dai idu de mess al prietenei tale cu blesteme te rog. vreau sa o intreb despre chestia aia

| BeibiiQutz a răspuns:

Pai nu stiu sa iti spun numele ei fiindca nu e o poveste adevarata adica sa fim seriosi e IMPOSIBIL sa fie adevarat!

| zaharelstef a răspuns:

Mersi mult

| TinaDoll2022 a răspuns:

Sigur ca numele ei e Bloody mary...a fost facut si un film, poti da si pe youtube si o sa vezi persoane care incearca sa o "invoce". http://www.youtube.com/watch?v=bZhL6e9qo4Y&feature=related uite aici ceva dar este in engleza. Sper ca te-am ajutat. Funda? :D

| zaharelstef a răspuns (pentru TinaDoll2022):

Pai si e si un film facut pe chestia asta? ca daca este vreau si eu sa-l vad