| alyball a întrebat:

zilele astea mi-am amintit de un film cateva secvente din el poste cineva sa imi dea numele filmului din urmatoarele secvente?:filmul este cu roboti, o femeie care intr-un borcan un copil care se spune ca va fi mare om in urmatorii ani ...pe urmele acestei femei este un robot care vrea sa ia copilul din borcanu(acest borcan il carea intr-un rucsac) ala si sa il distruga.normal ca in orice film apare un salvator care ajuta femeia dar care nu stie ce cara ea in rucsac si de ce o urmareste robotul.intrun final el afla.e vechi filmul va rog ajutati-ma si spuneti-mi numele lui daca il stiti...ms mult dau funda la primul care stie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I Robot?thinking cu Will Smith.

| alyball explică (pentru anonim_4396):

Nu e asta dar m-am uitat la trainer si pare interesant o sa ma uit si la el.DAR TOTUSI VREAU FILMUL ALA DIN DESCRIERE ajutati-ma VA ROG SA IL GASESC

| alyball explică:

Nu e.dar o sa ma uit si la asta. Ajutati-ma sa gasesc filmul din descriere cred ca e aprut pana in 95. daca nu mai jos