| ExXify50 a întrebat:

Sall va rog sa imi ziceti si mie niste filme de dragoste triste.sau ceva trist nu neaparat de dragoste.mersiiii funda

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. Love Actually
2. Sleepless in Seattle
3. Ghost
4. When Harry Met Sally
5. Don Juan de Marco
6. Notebook
7. A Walk to Remember
8. Paris, je t’aime
9. Shakespeare in love
10. Someone like you
11. Notting Hill
12. A Good Year
13. Music and Lyrics
14. Bridget Jones’s Diary
15. 10 things I hate about you
16. Stardust
17. How to lose a guy in 10 days
18. P.S. I Love You
19. 50 first dates
20. Serendipity
21.A Cinderella Story2,3

| Sophy89 a răspuns:

Ai o gramada din ce poti alege:
- If only
- PS. I love you
- The notebook
- Revolutionary Road
- Remember me
- Red dog
- 50/50
- The Pianist
- Schindler's List
- American History X
- American Beauty
- A beautiful mind
Sper sa iti fie de folos ca ai din ce alege happy

| Bia1997 a răspuns:

Hachiko ...este vorba de un om ce gaseste un pui de akita inu si il ia acasa si se imprietenesc foarte mult ...cainele il astepta in fiecare zi pe stapan la gara de unde venea el de la servici dar stapanu moare si cainele a imbatranit si inca il asteapta acolo si intr-un final moare si cainele.e foarte trist cel putin mie mi s-a parut asa fiindca imi plac foarte mult cainii.

| Lee2 a răspuns:

A walk to remember...e si de dragoste si trist,winkingsper sa-ti placa